About / Par mums

Alex Sound & Light

Uzņēmums “Alex Sound & Light” ir reģistrēts 2006. gadā, kas nodarbojas ar gaismas, skaņas, skatuves sistēmu, video un DJ tehnikas īri, tirdzniecību un pilna servisa apkalpošanu. Uzņēmumam ir bagāta pieredze un resursi, lai kvalitatīvi un veiksmīgi realizētu mums uzticēto.

ASL nodrošina skaņas, gaismas un video iekārtu remontu un apkopi, kā arī konsultācijas realizējamiem projektiem. Importējam skaņas, gaismas, video un cita veida tehniku. Uzņēmumam ir stabili sadarbības partneri Eiropas Savienības valstīs. Esam izpildījuši lielus pasūtījumus un projektus. Veikuši apmācības kursus “Skaņa un gaisma” vairākos projektos.

Mūsu darbu vidū ir pirmais Baltijā BACK BOX veida teātris “OBSERVATORIJA”. Esam uzstādījuši skaņas, gaismas un video tehnikas instalācijas telpās, kafejnīcās, klubos, bāros, restorānos, kultūras namos.

ASL ir stabils un konkurētspējīgs uzņēmums, kas sevi pierādījis ar labu servisu, attieksmi pret uzticēto un labu kvalitāti. Ar Eiropas atbalsta fondu palīdzību pasniegtas apjomīgas lekcijas “Skaņas un gaismas tehnika” kultūras jomā strādājošiem un mūziķiem. Piegādāts tehniskais aprīkojums lieliem projektiem.

ASL ir piedalījies lielu festivālu un pasākumu rīkošanā visā Baltijā. Kā piemērus varam minēt: rokfestivāls “Saldus Saule”, Blūza svētki Siguldā, “Sigulda Jazz”, “Staro Rīga”, Dziesmu un deju svētki, dažādu Latvijas pilsētu svētki, “Baltic Bech Party”, “Positivus”; Lietuvā — “GERS rokas festivalas”; Lietuvā, Igaunijā — modes, kosmētikas prezentācijas un daudzi citi projekti.

Uzņēmums pastāvīgi attīstās un pilnveidojas lai paplašinātu piedāvājuma klāstu un celtu pakalpojuma kvalitāti.